Wanny narożne – TAK dla asymetrii

Jeśli masz małą lub nieustawną łazienkę i mimo to pragniesz w niej zmieścić wannę kąpielową, zastanów się nad tą narożną. Na pewno znajdziesz taką, która dopasuje się do twojego wnętrza i nie przytłoczy go.

Wanny narożne szturmem podbiły rynek. Produkowane są w dwóch wersjach –  prawostronnych i lewostronnych. Największym zainteresowaniem cieszą się modele asymetryczne, czyli takie, których jeden bok jest krótki a drugi długi. Tego typu wanny mieszczą się nawet w najmniejszych łazienkach bloków. Nie zajmują całych ścian, a jedynie ich części. Pozwalają na swobodną aranżację pozostałej powierzchni łazienki i montaż sanitariatów, mebli czy sprzętów. Asymetryczne wanny narożne sprawdzają się podczas użytkowania – łatwo się z nich korzysta, nie kolidują z innym wyposażeniem. Są bardzo wygodne i w odróżnieniu do modeli prostokątnych, pozwalają na położenie się w wodzie dodatkowo nie są aż tak drogie jak zwykłe wanny (sprawdź sam: http://www.ekspercilazienek.pl/wanny-narozne)

Wanny narożne są dowodami na to, że asymetria może być korzystna. Ta w łazience daje wiele opcji funkcjonalnych i aranżacyjnych, warto więc w nią inwestować.

Ten wpis został opublikowany w kategorii wanny i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *