Ciekawa kolorystyka płytek ściennych Metro

MetroWiele już zdążyliśmy powiedzieć na temat płytek ściennych, warto jednak przyjrzeć się bliżej jeszcze jednej popularnej serii płytek do łazienki. Na uwagę zasługują bowiem również płytki Metro, czyli kolejna seria płytek prosto z Hiszpanii.

Czym różnią się od siebie płytki Metro? Przede wszystkim kolorami. Większość płytek ściennych w serii ma bardzo małe wymiary oraz nietypowe kolory. Znajdziemy tu zarówno intensywnie czerwone płytki Rojo Brillo Ape, jasnokremowe Marfil Brillo, bladopomarańczowe Arena Brillo, jak i czarne jak noc Negro Brillo.

Każda z tych pytek może być używana do tworzenia jednolitych kompozycji na ścianach łazienki, można też używać płytek łącząc je z innymi kolorami (zarówno tymi z serii płytek Metro, jak i z zupełnie innych serii płytek ściennych).

Hiszpańskie płytki do łazienki od pewnego czasu cieszą się ogromnym powodzeniem, głównie za sprawą ich jakości, wytrzymałości oraz ciekawym walorom estetycznym. Nie inaczej jest z płytkami Metro, które również mogą być traktowane jako bardzo ciekawe sposoby aranżacji i wykończenia łazienek w hiszpańskim stylu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Płytki do łazienki i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *