Płytki imitujące drewno w łazience

Free stock photo of hotel, bathroom, towels, rubber duckAranżacja łazienki wymaga zastosowania nie tylko estetycznych, lecz również funkcjonalnych rozwiązań – propozycją coraz częściej wykorzystywaną w przestrzeniach łazienkowych są płytki imitujące drewno. Zapewniają one wysoką wartość wizualną, przy jednoczesnej łatwości utrzymania czystości w pomieszczeniu.

Wykorzystanie płytek imitujących drewno w nowoczesnej łazience
Drewno stanowi klasyczne tło, sprawdzające się w każdej niemal stylizacji – jego uniwersalność sprawia, że staje się ono optymalnym uzupełnieniem wielu nowoczesnych aranżacji.

W odniesieniu do łazienki wykorzystanie drewna okazuje się jednak mało praktycznym rozwiązaniem, z uwagi na wysoki stopień wilgotności w tym pomieszczeniu. Z tego względu dobrą alternatywą wydaje się zastosowanie płytek, które imitują drewno.

Kompozycje łazienkowe
Pomieszczenie, jakim jest łazienka daje mnóstwo możliwości aranżacji przestrzeni oraz tworzenia kompozycji wystroju wnętrza – wspomniane płytki stają się odpowiednie do każdego niemal designu, doskonale odnajdując się zarówno w eleganckich, jak i bardziej klasycznych rozwiązaniach.

Odcienie brązu, w jakich utrzymane są płytki pasują bowiem zarówno do czystej bieli, jak i bardziej odważnych zestawień kolorystycznych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *