Zabudowa wanny w aranżacji łazienki

Zabudowa wanny stanowi jeden z kluczowych elementów stylizacji łazienkowych przestrzeni – daje ona nie tylko możliwość uzyskania estetycznego efektu, lecz również staje się sposobem na funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni pod wanną – poniżej kilka słów odnoszących się do zabudowy wanny.

Obudowa przy użyciu płytek – klasyczna alternatywa
Najczęściej stosowanym rozwiązaniem wydaje się zabudowanie wanny płytkami, które stylistyką, kolorem oraz ewentualnym wzornictwem odpowiadają całości aranżacji w łazience – płytki na wannie nie muszą być takie same, jak na ścianach czy podłodze, mogą stanowić kontrast i odcinać się nieco od tła. Ważne jednak, by całość komponowała się w harmonijny oraz zgodny sposób, tworząc wysoce estetyczny efekt.

Szafki pod wanną – nowoczesny sposób wykorzystania przestrzeni
Coraz częściej można spotkać w łazienkach rozwiązanie, jakim jest tworzenie pod wanną miejsca na przechowywanie różnych środków czystości. Taki pomysł sprawdza się zwłaszcza w małych pomieszczeniach, gdzie ważna jest jak największa oszczędność przestrzeni.

Szafki ukryte pod wanną ułatwiają zachowanie porządku oraz stanowią doskonałe rozwiązanie, podnoszące funkcjonalność pomieszczenia łazienkowego.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *